Červen 2012

He or You? - 2

30. června 2012 v 10:59 HOY
Další díl :-)

Frank-
Potom jsme si sedli k nějakému táboráku. Ryan něco říkal, ale já ho nevnímal. Byl tam ještě jeden chlap. Myslím že se jmenoval Jepha.
Seděl jsem vedle nějakého malého děcka.. bože, to bylo peklo.
Konečně jsem se 'probral' a Ryan začal mluvit.
"Takže děcka, Jak víte, tak budete celý tábor proti sobě soutěžit.
Je zakázané, aby ste se někdo podkával z druhým táborem. jen při soutěžích." Ryanku.. co to říkáš? Proč? uhm. stejně by jsem se s těma hoperama nechtěl bavit.


BOTDF^^

21. června 2012 v 21:16 Music
^
Tu písničkusi nejde nezamilovat.

DonT Stop.

17. června 2012 v 17:52 Le I
Cawes, už podruhý ^^. Včera jsem byla v kině na filmu "DonT stop." Ten film je užasnej. Jenže jiní lidi si ho prostě přebrali jinak.
Nejvíc mě zaujala role Mikyho, Páťa ho zahrál skvěle. Takovýho, co jsi jde za svým snem, jenže se neohlíží na ostatní. (Tak na tom je i Dejvid.)
Jenže potom to Mikymu dolšo, hodnej kluk.
Měli by jste se na tenhle film jít podívat je fakt skvělej.
>Patrik Děrgel,(Miky)

He or you?

17. června 2012 v 17:30 HOY
Takže cawes, mám tady pro vás novou povídku. Píšeme jí s Adelas(Mám jí v SB), myslím že je docela dobrá. Nevíme kolik to bude mít částí, ale snad hodně.
JÁ- GERARD
ADELAS- FRANKIE

Krása.

16. června 2012 v 22:28 Le I
Jsem krásná.


Who is gay?

10. června 2012 v 1:07 Music

Část- IV

9. června 2012 v 22:15 PG
Sraz máme teda v jedenáct u restaurace hned vedle mé práce. Takže, teď se musím ještě učesat a tak dále. Všechno znova. Achjo, ale proč? Proč si dávám záležet? Neměl bych takhle jásat kdybych měl rande s Alexem? S mojim klukem?

Už to radši nechám bejt a jdu do koupelny se teda učesat, nechápu se takovej šampón jsem. Usměju se a obtahuju si oči černou tužkou. Tohle mám od Gerarda od mého bratra. Jenže on to nepotřebuje, on má výrazný oči.. Když jsem mu to řekl tak se zamračil, je divnej.
"Au!" Vřísknu a mnu si oči. Nikdy jsem se nepíchl, a teď musím. Budu mít celé červené oko.
No radši to nechám bejt, řeknu si pro sebe a jdu k vchodovým dveřím, už radši pujdu. Vždycky na schůzky chodím dřív, to i do práce.

"Ahoj Frankie," zaculím se s pozdravem. "Áhoj." Pozdrav mi opáčí a já se usměju. Jak to protáhl, to bylo móc sladký trochu jsem se zazubil.
"No tak, pujdem dovnitř?" Zeptám se a chci se opřít o zábradlý co oddělovalo silnici od chodníku. Jenže k mé smůle jsem o trochu dál a spadnu. Jo jasně, teď už mám červený oko natrhnutou prdel. Užasný možná mě ještě dneska odvezou do márnice, co by mi ani moc nevadilo.

"Ups," Špitnu když se vyprošťuju nahoru. Frankie mi s vytlemeným xichtem pomohl. "Děkuj-au.., děkuji." Řeknu stále usměvavě.
Asi rudnu, né asi určitě. Ehm, tohle se fakt muže stát jenom mě, když se mi někdo líbí tak proč se před ním hned neztrapnit? A to tu stojíme 5 minut. (Momentální stav- Vypadám jak Gerarova vlasy.)
"Víš, tohle se mi jen tak nestává, jsem jen nervózní...heh," Zase řeknu a on přikývne. A hned se vydá dovnitř té restourace kam jsme to měli naplánováno.

"Co si dáš? Já colu a k jídlu nic, protože nemám hlad jsem před chvíli snídal..." Začal jsem zase nervózně blekotat. Jsem idiot. "Sorry, sorry, moc mluvim, tak co?"
"Dám si tenhle salát," ukáže na obrázek v jídelním listu a já kývnu. "A k tomu jahodový džus," Dořekne a já zase kývnu. Musíme počkat než příjde číšník. A že mu to trvá dlouho protože už u nás dávno měl bejt.

"Em, tak, jak dlouho pracuješ jako fotograf?" Zeptá se mě a upřeným zrakem se na mě dívá.
"Jé, no...to nevím. Asi čtyři roky. Nemám tušení," uchechtnu se. A křivě usměju.
"Aha tak to jo, mámě se tvoje fotky strašně líběj," řekne a zazubí se. "A mě taky," dodá ještě. A mě se zablejskne v očích.
"Dobrý den, co si dáte?" Zeptá se konečně číšník a blbě se přiusmývá. Všechno jsme mu to řekli a ukázaly a on on odešel odevzdat objednávku kuchařovi, hned na to k nám přišel s pitím. Oba jsme děkovně přikívli.

"To je zvláštní, nikdy bych neřekl že se mi muže líbit starší muž." Řekne Frankie a á se na něj podávm s otazníkama v očích. "Jak jako muž? To zní staře!" Zasměju se.
"Och pardon princi, tak chlapec...hm." Dořekne. "To je o dost lepší!" Usrknu si ze svý coly. "Ale, to ti zas moc teda lichotí. Seš muž..." šibalsky se usměje a já se zamračím. "Nevypadám snad staře, ne?!" zeptám se podrážděně. "Bohužel ano," udělá smutnýho Frankie. "Mužeš vyzkoušt takové ty plěťový masky, na vrásky....máma je používá, nikdo by nepoznal že jí je 43." Řekne a já si hraju na ignoranta. Koukám na toho číšníka, docela pohlednej. "Na operaci pujdu, to pak nebudu potřebovat ty masky. Přítel by se asi divil," řeknu asi po dvou minutách hrobního ticha. "Co když tě zkazej?" Zeptá se Frank se strechem očí. "To nevadí," špetnu a zase se napiju. "To už se mi pak nebudeš líbit!" Fňukne. "To nehrozí...vždycky se ti budu líbit!" Vypláznu jazyk.

"Máš pravdu," usměje se. A mě se podlamují kolena, i když stojím.
(Momentální stav- Červenější než Geeho vlasy.)

"Tady máte vaše jídlo," položí nám na stul číšník dva talíře. "Díky" řeknu a kouknu na Franka.

Kapitola- 3

9. června 2012 v 11:59 TNN
"Grrrrr, to se tady jako musí vstávat v půl šestý?" Zaklel jsem potichu a šel dolů, do kuchyně.
Slušky tu ještě nebyly takže jsem tu zatím sám, s Jayyem.
"Čau..." uslyšim zamnou unavenej pozdrav a otočim se. Jayy rozespalej, to je vážně k smíchu.
"Coje?" Zeptá se mě, když už se skoro povaluju po zemi. Opravdu to vypadá směšně. "Ale vůbec nic!" Řekl jsem a už se posazoval na barovou židličku k lince. Jayy si sedl vedle mě, já jsem pohodlně vzdychl. "Uděláš mi Kakao?" Zeptal se mě po chvíli.
"kakao?" Zeptám se zase s pozvednutýma koutkama...
Kývne, tsss. Takové mimino, a to je jako buzerant? No fajn. "Okay no..." Odkejvnu mu to a vstávám.
"A kde že ho máte?" Zeptal jsem se když jsem otevíral ruzný skříňky. Kdo se v tadytom má kurva vyznat? Skříňek jak tři prdele, se divim že nějaký nemaj volný. "Ta v druhý řade třetí..ta na pravo, ne teda ta čtvrtá!" Řekne a já se na něj podívám zoufalim pohledem. Cože?
"Jo mááám to! Tžžžžůůů!" Zakřičim vítězoslávně když to najdu. Obrovská krabice granko. Teda doufám že v tom nebude prášek na praní. Moje máma to tak dělala že vždycky když jsme dopily granko tam pak nasipala prášek na praní, a pak tu krabici od prášku dala bráchovy protože si z nich stavil domeček.
Prozkoumal jsem obsah krabice a usmál se. Jo, kakao.
"Na" Podávám mu to a sám si sednu na sedačku. Zrovna dávaj pohádky, jů. Ty mě vždycky po ránu bavěj, teda, ovšem když vstanu. A to je jedna z mála věcí co ráno dělám. Když do práce mám chodit po obědě, takže většinou vstávám v půl dvanáctý.
"Mňam..." Mlaskne potichu Jayy a já se na něj podívám. Pěkný se na něj koukat, jak to pije, rozcuchanej v boxekách a v krátkym tílku. Jo a brajlích...ano má přesně takový jako má Harry Potter, ale nevím jestli jsou dioptrický. Někdy se ho na to zeptám.
"Co dneska budem dělat?" Zeptám se a on neraáguje. Takže otázku položim ještě pětkrát.
"Dneska k nám příjde Garrett..." Zamumlá a potom se na mě koukne. Asi mejm výrazem pochopil že nevim o koho jde. "To je můj kamarád, teda občas spolu spíme. Ale zatím ho beru jako kamaráda." Pokrčil rameny. "Ty nemáš žádnýho kluka?" Zeptal jsem se ho a on zavrtěl hlavou. To se docela divim on je docela kus. Né docela, doslova.

"Hmm tak Garrett, to bude nějakej ten šprt hnusnej...a Jayy ho má jen na píchání..." pronesl jsem v koupelně když si čistim zuby. Samozřejmně, všechno sem si to vyprskl na triko. Já jsem vážně idiot. Zase si ho budu muset měnit.
Po ranní hygieně (po dvou měsících.) Jsem šel za Jayyem do pokoje, protože jinak nemám co dělat. Je tu nuda.
"Ahoj, nerušim?" Zaklepu a vstoupim on zavrtí hlavou. Muahahaha.
"Co posloucháš?" Zeptám se ještě a ukážu na televizy, která hraje. Ovšem že písničky, jinak bych se neptal jako 'co posloucháš' Jo jsem idiot, ale to nebudu fůrt opakovat když to skoro fůrt dávám na jevo.
"Bring Me To The Horizon." Odpoví a já kývnu. Ty mám rád. Vlastně, poznal jsem to, tak proč se tak blbě ptám? Teď si připadám jako jeho fotr.

Kapitola- 2

9. června 2012 v 11:58 TNN
"Brý den, Monroevy?" Zeptal jsem se mladý uklízečky ve dvěřích. No barák jak kráva, hustý. "Ano, ale omlouvám se, pán není doma." Řekla a už mi chtěla zavřít před nosem. "Ne, ne! Jdu mu ohlídat syna, Vanity..." Podal jsem jí ruku a usmál se. Ona mi usměv oplatila a pustila dovnitř.
"Pán vám tady nechal papír s ukoly, teda pravidly." Podala mi do ruky papírek a začla utírat linku.
1* Nedávat mu čokoládu před spaním.
2*Být vzhůru déle než 22:30.
3* Nesmí pít caffe‼ (Ani alkohol.)
4* Flirtování se služebníkama, zakázano.
Začal jsem se smát, chudák kluk. Jako malé dítě. Když jsem si ještě přečítal ty děcký pravidla tak mi někdo zaklepal na rameno. V rychlosti jsem se otočil. "Nó?" Zeptal jsem se. Až potom že je to mladej Monroe a drží v ruce čokoládu a v druhé drží hrnek s caffem. "No tak! Nesmíš čokoládu!" Řekl jsem a zamračil se.
"Vždyť nejdu spát!"
"Jo jdeš, je už po obědě..." Pokrčil jsem ramena a ušklíbl se.
"Nejdu..."
"Teď tu velím já, Monroe. Takže pšt! Na kutě," usmíval jsem se a on udělal hraně smutnej pohled.
"Dobrou..." Zašeptal a odnesl se do obejváku kde si zapl večerníček a usínal u toho. Blázen.
Chvíli jsem se rozhlížel a potom šel za nim, musím uznat že to tu neznám. Takže si budu vyprošovat průvod po domě.
"Co to je?" Sedl jsem si k němu a koukal na obrazovku.
"Křemílek a muchumůrka! Hej drný, oni se jim jako rozbily hodiny. Takové, obdobní! Víš co myslim ne?" Řekl a já na něj s udivem podíval.
"No a byli jsme na tom v divadle." Dodal a já kývl.
"Zajímavý, užil jsi si to?"
"Ne"
"Aha, víš, já na tohle moc nejsem no musíš mě provést tady po domě..." Vyvalil jsem na něj a on se vyděšeně podíval. "Ne!"
"Proč?"
"V tátova pokoji, je bubák. Víš?!"
"Ne"
"Jo"
"Nene!" Řekl jsem naposledy a vytáhl ho na nohy. "Teď budeš fungovat, chlapče!" Ušklíbl jsem se a on vydal zpověsnej pohled. Muahaha, bojí se mě? Tak ať klidně.
"Takže, tu je koupelna.." ukázal na dveře a já kývl. "a Támhle vzadu, jsou další dvě..." Ukázal klidně na další dvě dveře na konci chodby. "Tady mám pokoj já." Vešel do dveří a já se rozhlédl.
Měl černé stěny takové s odleskem fialové (jako já mám vlasy xD!)
"Ou, pěknej..." vylezlo ze mě. On kejvl a svalil se na postel. Tady se mi opravdu líbí. "Co posloucháš?" Zeptal jsem se šel jsem k televizy, podél ní, měl držátko na cdčka. Takže jsem to tam musel prohledat. "Tak všechno možné, ale teď nejčastějš Black veil brides, jestli znáš, a jinak no je toho hodně." "Jo znám, dokonce i osobně Sixe, jsem pozvanej na jeho svatbu s Aurorou, víš?" Řekl jsem a on se na mě zadíval. "Já chci taky!" Fňukl a já se zamyslel.
"Uvidíme."
"A jak se ta Aurora jmenuje dál, je možné že jí znám." Zeptal se a já se ušklíbl a sedl k němu na postel. "Tussaund. (Jo?xD)"
"Jó! Znám, moje kámoška, Katyy se s ní hodně dost baví! Víš jaká ne? Ta co chodí s Wayem." Řekl a já se usmál. Supr máme společný přátelé!
"Něco mě napadlo!" Vřískl. "Mohli bychom si v neděli udělat párty?" Zeptal se a já jsem pokrčil rameny. Je dobrej nápad že bysme pozvaly holky atak dále. Nakonec jsem mu to odkejvnul. Neznáme se sice moc dlouho, ale příjde mi že ho znám docela dlouho. Dobře se mi s nim povídá, a taky myslim že nebude tak otravnej.

Kapitola- 1

9. června 2012 v 11:57 TNN
Takže, tohle je povídka o Dahviem a Jayyovi je to slash...takže to bude Dahvie plus Jayy:D

;)

Část- VI

9. června 2012 v 11:55 PG
"Já no,víš..."Začal jsem koktat.Nevím co,mám mu to říct?A nebo držet tlamu.
"Jsem dneska nějak unavený."Vylezlo ze mě a odvrátil jsem pohled."Um,no,dobře..."Šeptl a
zase vstal.Jsem vážně zrůda.V práci podvedu svýho snoubence,no skoro podvedu.A potom dělám že jsem unavenej.Vážně jsem se sám sobě hnusil.
"Pujdu se vykoupat."Řekl a zaraženě zapadl do koupelny.
Já jsem se vydal do postele.Sice jsem moc unavený nebyl,ale potřebuju si to všechno promyslet.Zalehl jsem a podložil si rukama hlavu.
Tak co mám dělat?
Mám tu jen dvě možnosti,randit s Frankem a pokazit si tak zásnuby a všechno ostatní a nebo Franka vypustit z hlavy.Vlastně,mi to snad nedá ani moc zabrat,prostě na něj přestanu myslet.Neznám ho ani den,to na něj zapomenu tak..cca za-Tejden?Ne ještě dřív!
Spokojeně jsem si odfrnknul a čekal na Alexe.Za chvíly zamnou přišel a lehnul si ke mně.Chtěl jsem ho políbit.
Kurva ono to nejde.Nemužu políbit vlastního snoubence.Jen se na mě divně podíval a nadzvednul obočí..."J-já,promiň.."Vyděšeně jsem špetl.
Kývnul hlavou a převalil se na druhou strannu.
Co to má znamenat?Vzdychl jsem a přitáhl si k sobě blíž peřinu.Jsem vážně pitomej!
"Mikey?Už jdu ta pa."Vřískl Alex a šel do práce.
Lenivě jsem vzdychl a posadil se.Dneska mám volno,vastně celej tenhle tejden.Co zase budu dělat?
Válet se na sedačce a koukat na tu přihlouplou televizy?Ach,jsem fakt zoufalej.
Po půl osmý jsem se vycoural z tý postele a zamířil přímo do kuchyně.Sedl jsem na linku a udělal si snídani.
Co budu dělat?Zeskočil jsem a rozhlídl se.
Už vím!Zamířil jsem do obýváku,a popadl tašku z práce.Chvíly jsem tam hmatal a cítil se nervózní,co když jsem tu fotku ztratil?"Jo!Mám jí..."Radostně jsem vřísknul a prohlídnul jsem si jí.
Je nádhernej.Deset minut jsem na ní koukal a potom jsem jí otočil,takže mám mu zavolat?Nebo prostě jen napsat zprávu?Um,zavolám mu!
"A-ahoj Frankie,tady Mikey,ten fotograf-Jo,nechtěl by jsi někam vyrazit?-Jo super,takže tam...-jo,v jedenáct.Tak dobře ahoj."
Docela se těším,až ho zase uvidím


Část- III

9. června 2012 v 11:51 PG
Naznačil jsem paní Ierový že překáží,tak odešla.
"No dobře..."Řekl jsem a došel si pro foťák.
"Hele,nemůžete mě třeba jenom nakreslit?Fakt nejsem moc fotogenickej."Řekl.

Zavrtěl jsem hlavou."Tohle asi nepůjde,neumím nakreslit ani kolečko natož tebe."usmál jsem se a šel k němu.Odfrnkl si a cukl sebou."Tak,kam mám jít?"Zeptal se mě a já mu ukázal na místo za plátnem.Kývnul a postavil se tam.
Klekl jsem si před foťák a koukal na něj."Takhle to nepůjde,"Řekl jsem,vstal a šel k němu."Usmívej se."Řekl jsem a hejbul mu s rukou na stranu."Jenže já nechci"Fňuknul.
"Jenže musíš."Usmál jsem se."Nebo ti ten usměv mám udělat?"Zeptal jsem se.Kývnul,přiblížil jsem se k němu a políbil ho.Když jsme se odtáhly doopravdy se usmál.Usmál jsem se taky a šel zase za foťák.
Fotek jsme udělaly celkem hodně.Přes 15.
Když jsme je vyvolaly,tak jsme si dobře popovídaly.No a já o něm něco zjistil,je mu 17 let,a je gay,no to...už jsem jaksy zjistil ale to je jedno.A je kurvesky moc roztomilý.Když jsem mu dal posledí fotku,tu která se mi nejvíc líbila poprosil mě o propisku.
"Na.."Podal jsem mu jí a uklízel foťák.
On se sehnul ke stolku a začal něco čmárat.Potom se ke mně otočil a usmál se,krásnej usměv."Tady máš."Podal mi fotku jé to je ta ...krásná.Usmál jsem se,a vrace mu jí."Ne nech si jí."Řekl když byl u dvěří.Zavrtěl jsem hlavou a zase mu jí podával."Na"Řekl jsem mu a on mi jen mávl.Asi na rozloučenou.
Sedl jsem si na židličku a díval na tu fotku,z druhý strany bylo asi jeho číslo.Milý...Usmál jsem se pro sebe a zvedl se.Potom mi to docvaklo.ALEX!Co s nim?Vlastně,já ho podvedl,teda né uplně ale políbil jsem Franka.I když mělo to bejt,ne Mikey políbil jsem Franka!Kurva!
Když jsem vycházel ze dveří budovy ve který jsem pracoval jsem měl nehezký uškleb."Zajímavý"Šeptl jsem si pro sebe a pomalu docházel k našemu bytu.Když jsem vešel tak na mě hned skočil Alex a svalyl na sedačku."Alexi,ne počkej..."Zavrčel jsem a sundaval ho ze sebe."Lásko..."Fňuknul a sedl si naprot mě do křesla....Mám mu to říct?Ne!Když se přece nic nestalo...


Část- II

9. června 2012 v 11:49 PG
Druhý den jsem byl strašně šťasnej.Ale zároveň jsem fůrt musel myslet na to jestli je to vlastně dobrý nápad.Je nebo ne?
Přece jenom jsem na to ještě mladej.Ale zase nechci Alexovy nějak ublížit.
Vzal jsem si tašku a vyšel na ulici.
Šel jsem do práce i když se mi moc nechtělo,chtěl jsem být doma,s Alexem.
Ale tak musím vydělávat.
Pomalu jsem došel do dveří budovy kde pracuju a otvíral je.
V čekárně bylo už pár kluků,docela hezký.V rohu seděl takový s kapucou.Kdo to bude?Byl tam s nějakou ženou asi jeho matka.
Povsil jsem kabát na věšák a z tačky vyndal foťák a všechno jsem šel připravit.
První tři jsem vyblejknul to bylo na hodinu a půl.
Teď má jít ten Iero.
Přišel tam ten kluk s tou kapucou.Moc jsem mu do tváře neviděl.
Za chvíly za ním přišla jeho matka,asi.
Chvylku se tam dohadovaly,potom zamířily ke mě,a on si konečně shodil kapucu...
Když došel ke mě myslel jsem že jsem ve snu!Jeho oči,ta pusa..a ten nos..
to je sen!Určitě je to sen!Něco tak krásnýho nemuže být!Zavřel jsem oči a rychle je otevřel.
Ne neni to sen.
Dívaly na mě tak nějak divně ale co?když přednikym stojí ta nejkrásnější 'věc' na světe nemuže nikdo
dělat nic než jen stát a čumět!
"Takže,chceme ho vyfotit nějak slušně!Do domu na památku...."Řekla 'Máti' a mlela dál.
Koukal jsem na Iera a jí neposlouchál koukal do země

Část- I

9. června 2012 v 11:48 PG

Ahoj,jmenuji se Mikey.Celým jménem Michael James Way.Mám bratra Gerarda.Jsem na kluky nějak se za to nestydím.Pracuji jako fotograf,bohužel musím fotit modely,nebo rodiné fotky.To mě ale nebaví já mám radši přírodu nebo něco na tenhle pojem.Bydlím ve městě s přítelem,ten se jmenuje Alex.Mám ho rád.Mužu být rád
že mámm aspoň někoho,na koho se mohu spolehnout.Jo a je mi 21.
"No tak!Sethe...víc do prava"..."Sethe,pózuj!"Takhle to nejde.Není fotogenickej,sexy sice jo...ale na fotkách vypadá jak debil."Pro dnešek končím.." Odložil jsem foťák na stoličku vedle.A šel do zadu.
"Katrin?"Zavolal jsem.Katrin je něco jako moje sekretářka.Nahlašuje mi modely který mám fotit.Musím uznat že někteří jsou vážně hrozný.
"Michaely."Přiběhla ke mně.Narovnala si brejle,a pobírala desky který držela v ruce.
"Kolikrát ti mám říkat,aby jsi mi řikala Mikey?"Popychově jsem na ní koukl.
"No tak Mikey"Protočila očima a prohrabovala se v deskách.
"Tady máš"A podala mi papír s modelama nebo spíš klukama co budu na zítřek fotit.
"Dík"Vzal jsem si ho a posadil na židly,vedle linky s kávovarem,prostě taková stolička.
"Max Mcgrene..
Adrien Darken
Mark Yucky...zajímavé.."Prohlížel jsem si ještě seznam jmén.
"Frankie Iero..." Tyhle čtyři jsem si červeně opdtrhl a podal papír Katrin.
"Tyhle čtyři chci.".."Ty ostatní příští týden."...souhlasně zakývala a papír schovala zpátky do desek.
"Ještě dneska jim zavolám."Řekla a odešla zase někam pryč.
Tak jsem si šel pro bundu,taky už pujdu stejně je tu nuda.Pozdravil jsem všechny a šel ven.
Strčil ruky do kaps a šel domů.Auto nemám,nechci..
Šel jsem městem,vládla tady docela dobrá nálada.Na to že jsem ve městě jsou tady lidi docela hodný a v pohodě.Ne že bych všechny znám ale myslím ty který znám.
"Miláčku,jsem doma."Oznámil jsem a svlíkl jsi kabát.
Alex ke mně přišel objal mě kolem krku a políbíl mě,co to?Vzal mě za ruku a táhl do obýváku.Posadil mě na gauč..
"Mikey,Mikey máš hlad?"Usmál se a hladil mě po stehně.Kývnul jsem a on se umsál."Tak jdi do jídelny."Řekl a šel do kuchyně.Já si šel sednout do jídelny."Páni"Svíčky..romantický.
Sedl jsem si a čekal na Alexe.Přišel zamnou usmál se a podal mi talíř...
"Je to výborý.."Dojídal jsem poslední sousto,bylo to fakt dobrý.Ani jsem nevěděl že takhle dobře vaří.
Chvíly jsme si povídaly a asi po půl hodině jsme si šli zase sednout do obíváku.
"Tak Alexi,co to má znamenat?Tohle všechno.."Musel jsem se usmát.Trochu zrudl a pootevřel ústa.
A začal něco hrabat v kapse.Vyndal krabičku,je to co si myslím?Usměv mi spadl z tváře.Otavřel tu krabičku,z toho se vybleskl malý prstínek,s pravým diamantem."Michaely Jamesi Way...vezmeš si mně?"Klekl si přede mě.
"Já,já nevím říct.Ale...ano vemu"Navlíkl mi prsten..

Videa, názory)

9. června 2012 v 4:08 All
Omlouvám se, ale teď jsem na blog neměla tolik čas.:( To víte, škola, kamarádi a zase škola. Fůrt v tom stejnym kole. Navíc teď jsem hodně nebyla na internetu, což asi nebudu >ještě. Ale tak nevadí. a dík za pochopení když tak.:)

Osmá- Kapitola

9. června 2012 v 4:07 IBLIB
"Cos to tu panebože dělál?"Tlemil se...
"Chtěl jsem nám uvařit!Ta pánev začla hořet!"Přiblbě jsem se usmál..
"Jo to ti tak věřím!.."A fůrt se tlemil měl na na krajíčku
Bylo to roztomilý musel jsem se usmát..
"Tak nevěř.."Vyplázl jsem jazyl..usmál.
"Mmm..nevyplazuj..ho nebo ti do něj kousnu"Uchylně se usmál..
"Jen do toho"..Pobýdl jsem ho..
Obajl mě..a už jsme se přibližovaly..jemně mě kousl,musel jsem ucuknout
docela to bolelo...ale hezky to bolelo..
Hladil jsem ho po zádech,a jednou rukou objímal v bocíxh..
Objesil se mi na krk..
Na ten puch jsem tak nemyslel..ale asi zavolám..hasíče?...pane bože
(Hasiče x'DDD)
"Nechceš u mě zase přspat?"Usmál jsem se a pohladil ho..
"Že se ptáš"Uculil se a pustil se mě..
V kuchini jsme uklidili společně..a vzaly si rohlík(x'D)
Potom jsme si sedly na sedačku..a koukaly na televizy..
Gerard se na mě položil v a usmál se,musel jsem ho pohladit..
"Jseš krásnej."Uculil se a nahnul se aby mi dal pusu..
---
Usnul mi v klídně,byl tak sladkej..
Chvíly jsem ho hladil po tváři...

Sedmá- Kapitola

9. června 2012 v 4:06 IBLIB
Pamatuju si její brek...její dotek když mě odstrčila.
Sedím u televize a..koukám do blba fůrt na to musím myslet.
Teď když jsi pomyslím jaký teď Gerard musí mít peklo.
Vždyť je to jeho sestra.
'No aspoň jsi to..přežil'Napsal mi Gerard..nevěděl jsem co odepsat
Radši jsem mu zavolal.
Teda vytočil jeho číslo..nebral mi to..asi spal nebo nevím.
--
"Lásko.."Obejmul mě Gerard.
Odstrčil jsem ho jako Kate mě..Příde mi že Gerard
Že mu to je jedno,že s ní nesoucítí.
"Copak?"Koukl se vyděšeně.
"Nic..Gerarde..co Kate?"Musel jsem se zeptat jinak by to nešlo,
hladil mě ve vlasech..byl tak jemný ale příjde mi že je to všechno tak na rychlo
kdyť ještě před týdnem jsem k němu cítil takovou nenávist a teď?Miluju ho.
to je tak rychlý tak zkurveně moc..příjde mi to moc.
"Co s ní?Prej mě nesnáší..nemám jí líst na oči..."Řekl..a koukl mi do očí
sakra já ho miluju..
"Neřikala něco o mě?"Zeptal jsem se a křivě se usmál,zadíval se mi na nos nesnášim když se mi na něj nikdo kouká nelíbí se mi to!
"Toho bylo...seš...to..a to radši ani nebudu říkat" protočil oči..
"Nepujdem radši ke mě?" Zeptal jsem se...věděl jsem že řekne jo..tak už jsem ho táhnul..
"Máááám hlad"řekl jsem když jsme šli ke mně..
"Nechceš nikam zajít? Zeptal se a chytl mě za ruku..propletly jsme se rukama..cítím se tak šťasně.."Ne..něco doma udělám"Usmál jsem se a už odemikal..
Vešli jsme..
Usadil jsem ho na gauči..a odtáhnul jsem do kuchyně
měl jsem v plánu něco dobrýho ukuchtit..
Vzal jsem si zástěru připravil mísu...a všechny ty různý věci...
"Takže mlíko.." Četl jsem a zatim míchal těsto..
Ono to...Ono to bouchlo ne hoří to..kurňa!Fuj smrdí to tu..
přiběhl za mnou Gerard začal se něčemu tlemit nechápal sem čemu...
"T-ta zááástěra" křikl a už se popadal za břicho...skoro se válel na zemi..
"No..a co" Šeptl jsem a lil na tu hořící pánev ledovou vodu..Ty kráááávo
Tady to smrdí jak svině..


Šestá- Kapitola

9. června 2012 v 4:04 IBLIB

Došel zamnou....docela jsem se styděl ale co.
Svlíknul jsem se a vlítnul tam Gerard hned zamnou.
Pustili jsme na sebe vodu.
Chvíly jsme se objímaly,potom mi umyl hlavu.
Já jemu no musel se krčit...(:DD)
Když jsme vylezli,oblíkl jsem si jen Boxerky(eh x'DD)
On taky...nechtěl mě asi nechat samotnýho(xD)
Zalezly sme si do postýlky xDD
---
"Musíš se s ní rozejít"Nahodil duležitej kouk,Gerad.
Chce abych se rozešel s Kate,já chci vlastně taky
ale nejde to..
"Já vím,ale nejde to!"Odšeptal jsem a odtrhnul se z jeho náruče.
"Já ale!Nemohu se koukat jak se laskáte!Ničí mě to!Kurva moc".
Řekl a celkem zesmutněl.
"A kdyby jsem s ní rozešel...ty by jsi semnou chodil?"Blbá otázka ale já to musím vědět
možná nechce trvalý vztah možná...už dost možná!
"Jo jistě že jo.."Překvapeně koukl "Co sis myslel?"
"No...já ani nevím".
Zvedl se..."Frankie,teď půjdem ke mě...a rozejdeš se s ní přede mnou!"
Skousl jsi ret a zkusil se usmát,jde vidět že mu to nešlo.
"Já..no fajn"Řekl jsem a začal se oblíkat,on taky.
---
"Ahoj Frankie..co ty tu?S Geem..?"Ptala se Kate...a měla udivený kouk.
"Noo..no"vykoktal jsem a přešlápl.
"Pojď dovnitř"..řekl Gerard..a posadil se na sedačku já k němu
Kate si sedla přes nás...
"Co se stalo..že se kamarádíčkujete?" Usmála se...bylo vidět
že je spokojená.
Nemohl jsem se na to koukat..zavřel jsem oči.
"Gerade..řekni jí to"Stiskal jsem víčka..a čekal než jí to řekne
"Kate.."Začal.."Mi se s Frankem milujeme..a.."
"ROZCHÁZIM se s tebou Kate...promiň" Vykřkl jsem a otevřel oči..
Brečela..."T-to si d-děláš srandu?!!Franku.." vykoktala..a měla tvář v dlaních.
Šel jsem k ní klekl jsem si objal..jen mě odsrtkovala.."Franku vipadni.."

Pátá- Kapitola

9. června 2012 v 4:02 IBLIB
Je ráno...bolí mě hlava a je mi na blití pěknej začátek.
Zase mi vibruje mobil..ach..hned po ránu.
"Halo?"...
"Ahoj,tady Kate stavíš se teda?" Kurva ne.
"J-jo jasně..tak ahoj" V rychlosti jsem to típnul já musel.
----
Došel jsem k nim, stojím u dveří. Nevím jestli tam mám jít nebo ne,
Sem kurevsky moc nerovózní dneska se s ní musím rozejít.
Zazvonil jsem-
"Ahoj miláčku"Řekla..'ŠŤASNĚ' a skočila na mě. Tohle si budu pamatovat.
tak hezky.
Když si vzpomenu na to že za tejden mě bude nenávidět děsí mě to, děsí mě ta představa.
"Ahoj.." Líbnul jsem jí na krk a zase mě táhla na sedačku...
Posadila mně a sedla si vedle mě.
"Mm..je doma Gerard?" Zeptal jsem se...koukla na mě..mávla
"Nevim...to je jedno" A začla mě líbat..divoce..
Slyšim dupot schodů..ach ne Gerard.
Kate si nedá říct nechce se ode mě odlepit.
On na mě koukl..zase tak znechuceně.
Setkaly jsme se pohledem, ucukl..a šel zase nahoru spíš přeskakoval.
Odtáhnul jsem se od ní nejde to, koukl na ní a v předstávce jsem se na ní usmál.
Je mi ze mě zle, je mi ze mě na blití já nejsem člověk!
"Copak se stalo?Frankíčku?" Usmála se a položila se na mě.
"No..nic" Vykoktal jsem..lžu!fuj.
----
Když jsem šel od Kate od rodiny Wayovích
sedl jsem si na tu lavičku..
nechtělo se mi domu! procházela mnou zlost zlobím se na sebe..
Mám se s ní rozejít? Zejtra? Hned..hned? Blbost nemuž jí říct
"Ahoj rozcházim se s tebou protože jsem teplej a miluju tvýho zkurveně sexy bratra"
to teda ne to by bylo moc.
Někdo mi šáhnul narameno vím kdo, znám ten dotek ještě od minule.
Byl to Gerard Usmál jsem se jenže on se zamračil nechápu možná z tý situace z odpoledne.
zcela určitě.
"Ahoj" Pozdravil jsem a zadíval jsem se mu do očí.
Bože jak nikdo tak nádhernej muže existovat?
"Ahoj.."Usmál se, sedl vedle mě.
"Jak je?" Ušklíbl jsem se a koukl na ten strom.
"Teď? Nejlíp jak to jde jsem s tebou konečně.."Usmál se ještě víc krásnějš než normálně.
Usmál jsem se a líbnul ho na tvář měl jí krásně teplou.
Zčervenal...(tak a už je komplet červenej :'D)
Musím uznat bylo to roztomilý cejtím jak se do něho zamilovávám.
fůrt.
Koukali jsme si do očí)
Už! Už zase cejtím jeho rty, tu nádhernou chuť tu jeho horkost..
"Nepujdem ke mě?" Nabídnul jsem mu Kejvl, vstal jsem.
Popravdě v plánu že ho u mě znásilním nebylo jen mi bylo nepříjemný jak na nás koukaly.
sice je už osm ale senioři sem choděj fůrt.
---
"Chceš něco?" Zeptal jsem se ze slušnosti..a ušklíbl se.
"Jo..." Usmál se a ukázal abych si sednul k němu.
Sedl jsem si..."A co?" ..
Začal mě líbat hned mi bylo jasný co chtěl.
Naše jazyky se prolejtaly, miluju chuť jeho rtů miluju jeho vůni nemužu se ho nabažit.
Hladil mně po zádech...
Kurevsky moc mi to bylo příjemný.
Prohraboval jsem mu rukama.
Po chvíli na mě seděl no nevim asi to maj v rodině(x'D)..
Nádherně líbá.
"Nehceš tu přespat?" Nabídl jsem a ušklíbl se..
"Jestli ti to nevadí.." Usmál se..
"Ne!Nevadí!To neříkej" Usmál jsem se...a on ze mě slezl...a pohladil po vlasech...
Vstal jsem,a vzal ho zaruku a táhnul ho k sobě do pokoje...
"Tak..tady..budeš spát" Usmál jsem se.."Sám?"..
"NE!...semnou"Nahodil jsem milej kukuč...a sednul na postel...
"Půjdu se osprchovat"Řekl jsem a zase pomalu vztávat k čemu mi to bylo?(xD)
"Mužu s tebou?"Zeptal se..docela mě to zarazilo..ale tak.
"Jasně,"a šel do koupelny..