Část- III

9. června 2012 v 11:51 |  PG
Naznačil jsem paní Ierový že překáží,tak odešla.
"No dobře..."Řekl jsem a došel si pro foťák.
"Hele,nemůžete mě třeba jenom nakreslit?Fakt nejsem moc fotogenickej."Řekl.

Zavrtěl jsem hlavou."Tohle asi nepůjde,neumím nakreslit ani kolečko natož tebe."usmál jsem se a šel k němu.Odfrnkl si a cukl sebou."Tak,kam mám jít?"Zeptal se mě a já mu ukázal na místo za plátnem.Kývnul a postavil se tam.
Klekl jsem si před foťák a koukal na něj."Takhle to nepůjde,"Řekl jsem,vstal a šel k němu."Usmívej se."Řekl jsem a hejbul mu s rukou na stranu."Jenže já nechci"Fňuknul.
"Jenže musíš."Usmál jsem se."Nebo ti ten usměv mám udělat?"Zeptal jsem se.Kývnul,přiblížil jsem se k němu a políbil ho.Když jsme se odtáhly doopravdy se usmál.Usmál jsem se taky a šel zase za foťák.
Fotek jsme udělaly celkem hodně.Přes 15.
Když jsme je vyvolaly,tak jsme si dobře popovídaly.No a já o něm něco zjistil,je mu 17 let,a je gay,no to...už jsem jaksy zjistil ale to je jedno.A je kurvesky moc roztomilý.Když jsem mu dal posledí fotku,tu která se mi nejvíc líbila poprosil mě o propisku.
"Na.."Podal jsem mu jí a uklízel foťák.
On se sehnul ke stolku a začal něco čmárat.Potom se ke mně otočil a usmál se,krásnej usměv."Tady máš."Podal mi fotku jé to je ta ...krásná.Usmál jsem se,a vrace mu jí."Ne nech si jí."Řekl když byl u dvěří.Zavrtěl jsem hlavou a zase mu jí podával."Na"Řekl jsem mu a on mi jen mávl.Asi na rozloučenou.
Sedl jsem si na židličku a díval na tu fotku,z druhý strany bylo asi jeho číslo.Milý...Usmál jsem se pro sebe a zvedl se.Potom mi to docvaklo.ALEX!Co s nim?Vlastně,já ho podvedl,teda né uplně ale políbil jsem Franka.I když mělo to bejt,ne Mikey políbil jsem Franka!Kurva!
Když jsem vycházel ze dveří budovy ve který jsem pracoval jsem měl nehezký uškleb."Zajímavý"Šeptl jsem si pro sebe a pomalu docházel k našemu bytu.Když jsem vešel tak na mě hned skočil Alex a svalyl na sedačku."Alexi,ne počkej..."Zavrčel jsem a sundaval ho ze sebe."Lásko..."Fňuknul a sedl si naprot mě do křesla....Mám mu to říct?Ne!Když se přece nic nestalo...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama