Kapitola- 2

9. června 2012 v 11:58 |  TNN
"Brý den, Monroevy?" Zeptal jsem se mladý uklízečky ve dvěřích. No barák jak kráva, hustý. "Ano, ale omlouvám se, pán není doma." Řekla a už mi chtěla zavřít před nosem. "Ne, ne! Jdu mu ohlídat syna, Vanity..." Podal jsem jí ruku a usmál se. Ona mi usměv oplatila a pustila dovnitř.
"Pán vám tady nechal papír s ukoly, teda pravidly." Podala mi do ruky papírek a začla utírat linku.
1* Nedávat mu čokoládu před spaním.
2*Být vzhůru déle než 22:30.
3* Nesmí pít caffe‼ (Ani alkohol.)
4* Flirtování se služebníkama, zakázano.
Začal jsem se smát, chudák kluk. Jako malé dítě. Když jsem si ještě přečítal ty děcký pravidla tak mi někdo zaklepal na rameno. V rychlosti jsem se otočil. "Nó?" Zeptal jsem se. Až potom že je to mladej Monroe a drží v ruce čokoládu a v druhé drží hrnek s caffem. "No tak! Nesmíš čokoládu!" Řekl jsem a zamračil se.
"Vždyť nejdu spát!"
"Jo jdeš, je už po obědě..." Pokrčil jsem ramena a ušklíbl se.
"Nejdu..."
"Teď tu velím já, Monroe. Takže pšt! Na kutě," usmíval jsem se a on udělal hraně smutnej pohled.
"Dobrou..." Zašeptal a odnesl se do obejváku kde si zapl večerníček a usínal u toho. Blázen.
Chvíli jsem se rozhlížel a potom šel za nim, musím uznat že to tu neznám. Takže si budu vyprošovat průvod po domě.
"Co to je?" Sedl jsem si k němu a koukal na obrazovku.
"Křemílek a muchumůrka! Hej drný, oni se jim jako rozbily hodiny. Takové, obdobní! Víš co myslim ne?" Řekl a já na něj s udivem podíval.
"No a byli jsme na tom v divadle." Dodal a já kývl.
"Zajímavý, užil jsi si to?"
"Ne"
"Aha, víš, já na tohle moc nejsem no musíš mě provést tady po domě..." Vyvalil jsem na něj a on se vyděšeně podíval. "Ne!"
"Proč?"
"V tátova pokoji, je bubák. Víš?!"
"Ne"
"Jo"
"Nene!" Řekl jsem naposledy a vytáhl ho na nohy. "Teď budeš fungovat, chlapče!" Ušklíbl jsem se a on vydal zpověsnej pohled. Muahaha, bojí se mě? Tak ať klidně.
"Takže, tu je koupelna.." ukázal na dveře a já kývl. "a Támhle vzadu, jsou další dvě..." Ukázal klidně na další dvě dveře na konci chodby. "Tady mám pokoj já." Vešel do dveří a já se rozhlédl.
Měl černé stěny takové s odleskem fialové (jako já mám vlasy xD!)
"Ou, pěknej..." vylezlo ze mě. On kejvl a svalil se na postel. Tady se mi opravdu líbí. "Co posloucháš?" Zeptal jsem se šel jsem k televizy, podél ní, měl držátko na cdčka. Takže jsem to tam musel prohledat. "Tak všechno možné, ale teď nejčastějš Black veil brides, jestli znáš, a jinak no je toho hodně." "Jo znám, dokonce i osobně Sixe, jsem pozvanej na jeho svatbu s Aurorou, víš?" Řekl jsem a on se na mě zadíval. "Já chci taky!" Fňukl a já se zamyslel.
"Uvidíme."
"A jak se ta Aurora jmenuje dál, je možné že jí znám." Zeptal se a já se ušklíbl a sedl k němu na postel. "Tussaund. (Jo?xD)"
"Jó! Znám, moje kámoška, Katyy se s ní hodně dost baví! Víš jaká ne? Ta co chodí s Wayem." Řekl a já se usmál. Supr máme společný přátelé!
"Něco mě napadlo!" Vřískl. "Mohli bychom si v neděli udělat párty?" Zeptal se a já jsem pokrčil rameny. Je dobrej nápad že bysme pozvaly holky atak dále. Nakonec jsem mu to odkejvnul. Neznáme se sice moc dlouho, ale příjde mi že ho znám docela dlouho. Dobře se mi s nim povídá, a taky myslim že nebude tak otravnej.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama