Kapitola- 3

9. června 2012 v 11:59 |  TNN
"Grrrrr, to se tady jako musí vstávat v půl šestý?" Zaklel jsem potichu a šel dolů, do kuchyně.
Slušky tu ještě nebyly takže jsem tu zatím sám, s Jayyem.
"Čau..." uslyšim zamnou unavenej pozdrav a otočim se. Jayy rozespalej, to je vážně k smíchu.
"Coje?" Zeptá se mě, když už se skoro povaluju po zemi. Opravdu to vypadá směšně. "Ale vůbec nic!" Řekl jsem a už se posazoval na barovou židličku k lince. Jayy si sedl vedle mě, já jsem pohodlně vzdychl. "Uděláš mi Kakao?" Zeptal se mě po chvíli.
"kakao?" Zeptám se zase s pozvednutýma koutkama...
Kývne, tsss. Takové mimino, a to je jako buzerant? No fajn. "Okay no..." Odkejvnu mu to a vstávám.
"A kde že ho máte?" Zeptal jsem se když jsem otevíral ruzný skříňky. Kdo se v tadytom má kurva vyznat? Skříňek jak tři prdele, se divim že nějaký nemaj volný. "Ta v druhý řade třetí..ta na pravo, ne teda ta čtvrtá!" Řekne a já se na něj podívám zoufalim pohledem. Cože?
"Jo mááám to! Tžžžžůůů!" Zakřičim vítězoslávně když to najdu. Obrovská krabice granko. Teda doufám že v tom nebude prášek na praní. Moje máma to tak dělala že vždycky když jsme dopily granko tam pak nasipala prášek na praní, a pak tu krabici od prášku dala bráchovy protože si z nich stavil domeček.
Prozkoumal jsem obsah krabice a usmál se. Jo, kakao.
"Na" Podávám mu to a sám si sednu na sedačku. Zrovna dávaj pohádky, jů. Ty mě vždycky po ránu bavěj, teda, ovšem když vstanu. A to je jedna z mála věcí co ráno dělám. Když do práce mám chodit po obědě, takže většinou vstávám v půl dvanáctý.
"Mňam..." Mlaskne potichu Jayy a já se na něj podívám. Pěkný se na něj koukat, jak to pije, rozcuchanej v boxekách a v krátkym tílku. Jo a brajlích...ano má přesně takový jako má Harry Potter, ale nevím jestli jsou dioptrický. Někdy se ho na to zeptám.
"Co dneska budem dělat?" Zeptám se a on neraáguje. Takže otázku položim ještě pětkrát.
"Dneska k nám příjde Garrett..." Zamumlá a potom se na mě koukne. Asi mejm výrazem pochopil že nevim o koho jde. "To je můj kamarád, teda občas spolu spíme. Ale zatím ho beru jako kamaráda." Pokrčil rameny. "Ty nemáš žádnýho kluka?" Zeptal jsem se ho a on zavrtěl hlavou. To se docela divim on je docela kus. Né docela, doslova.

"Hmm tak Garrett, to bude nějakej ten šprt hnusnej...a Jayy ho má jen na píchání..." pronesl jsem v koupelně když si čistim zuby. Samozřejmně, všechno sem si to vyprskl na triko. Já jsem vážně idiot. Zase si ho budu muset měnit.
Po ranní hygieně (po dvou měsících.) Jsem šel za Jayyem do pokoje, protože jinak nemám co dělat. Je tu nuda.
"Ahoj, nerušim?" Zaklepu a vstoupim on zavrtí hlavou. Muahahaha.
"Co posloucháš?" Zeptám se ještě a ukážu na televizy, která hraje. Ovšem že písničky, jinak bych se neptal jako 'co posloucháš' Jo jsem idiot, ale to nebudu fůrt opakovat když to skoro fůrt dávám na jevo.
"Bring Me To The Horizon." Odpoví a já kývnu. Ty mám rád. Vlastně, poznal jsem to, tak proč se tak blbě ptám? Teď si připadám jako jeho fotr.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama