Kapitola- 1

9. června 2012 v 11:57 |  TNN
Takže, tohle je povídka o Dahviem a Jayyovi je to slash...takže to bude Dahvie plus Jayy:D

;)


"Vanity, dojdi ještě pro támhlecto!" Poslal mě Šéf pro nějaký papíry, co se mu válely na stole.
Nikdy si nemohl tohle dělat sám, buď pil kávu a nebo něco četl. Opravdu debil, ale na vejplatu...to si stěžovat nemužu. Přece jenom mi dává dost, takže přežívám celkem slušně.
"Tady," Hodil jsem mu to na jeho konfereční stolek a odešel k sobě do kanceláře. "Takže, jen něco sepsat, domů, připravit se a hurá na večírek!" Zapištěl jsem naštesněně a usměvavě si zasedl za svůj stůl. Dneska jdu na firemní večírek, poprvé mě Šéf pozval, takže jsem docela šťasnej. Tohle je čest, páč tam budou samej vychytrálci a další chytrouši. No teda ještě Šéfa parchant, ale to bude jak řikám parchant. Malej 15 letej kluk. Usmál jsem se svejm debilním představám a zapisoval poslední papír. Pak jsem se rychle zvedl, vzal bundu a šel domů.

"Ahoj Dahvie, jsem ráda, že jsi přišel," Přišla ke mně usměvavá hnědovláska a já se na ní zazubil. "Jo já taky." Zasmál jsem se a ona usrkla ze svého vína. Asi bych jsem si taky nějaký měl dát takže s omluvou si jdu pro pitíčko. Už jsem fakt jak nějakej uchylák, ale co s tim kdo nadělá?
"Jayyi!" Rozlehne se po celém sálu, to řval Monroe, můj šéf asi na toho svého haranta, hádal bych se kdyby to řval na nějakýho svejho společníka.
Všichni se na Šéfa otočily, včetně mě. Šéf celej rudej. Cukali se mi koutky když jsem ho takhle viděl. Docela komický.
Hned na to k němu přišel kluk, asi v mím věku no, mladší o málo. Zase jsem se spletl. Nevěděl jsem že je tak kurevsky sexy, jo jsem buzerant. Proto Will fůrt nechci dát, asi jí to nedošlo, její problém.
"Coje?" Zeptal se ten kluk a s nezájmem koukl na svého otce.
"Kouřil si před budovou!" Zařval na něho ruďásek a já se začal smát.
"Komu?" To jsem se začal chechtat ještě víc. "Jo aha, sorry." Omluvil se, a šel pryč. Hádám že na záchod.
"Ten kluk nemá slušného vychování, nevím, co jsem udělal špatně. Omlouvám se za něj." Pronesl Monroe starší a já jakoby kejvl.
Ten večer byl celkem v pohodě až na Hnědovlásku Will ta zamnou fůrt dolejzala. Ale to není duležitý, hlavní je že mi začíná dobrá kariéra. Možná budu za chvíli na místě Monroa? Dobrá představa.

"Vanity, ke mně do kanceláře." Zařval mido telefonu Děda Monroe a já tam rychle nacupital.
Stoupl jsem si před něj a on se na mě upřeně podíval.
"Vanity, rád bych tě povíšil, a myslim že k tomu opravdu nemáš daleko, takže stačí když pro mě něco uděláš, a za tejden už nebudeš sekretář." Spustil a já se s zájmem posadil. Kejvnul jsem na to, aby děda Monroe pokračoval. "Jedu na služební cestu do Severní Koreje, a jak víš nemám manželku a chůva mi neslouží. Takže, prosím. Pohlídáš mi dítě, Jayye. Jo?" Řekl s otázkou a já na něj vyvaleně koukal. To myslí vážně? Když je sotva starej tak, jako já.
"No, Šéf- Pane Monroe, nemám na to vhodné bydlení takže..." Začal jsem se vymlouvat a on zavrtěl s usměvem hlavou. "Nene, byli by jste u nás!" Řekl a poslal mě pryč s tim že zejtra nastupuju jako chůva. Achjo, když nechci, musim tam jít?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama