První-Kapitola

9. června 2012 v 3:33 |  IBLIB
Je to starší story, už půl roku, a to jsem s Frerardem a psaním začínala. Upozorňuju že od 8 dílu to bude lepší jinak...Enjoy.
>FRERARD,
SEX.

Frankie-
Je rušno, všude...!Kam se podívám všude jsou ty uřvaný vrstevníci mého věku připadám si trochu jinej, než ostatní. A teď ke mě a mí Fuck rodině.
Táta se vypařil...bylo mi 9 když odešel, teda se vypařil...Máma kvůli tomu začla pít...Hodně navíc pracovala v bordelu beztak si vydělala jen pár korun na koupení dalších flašek jejího oblíbenýho pití.
Tak pryč od mí Matky a zptátky ke mě...vlastně jsem se nepředstavil...Jemnuju se Frank ...Frank Iero(Jak v Bondovy x'D)
Je mi 17 za dva měsíce 18 těším se...až od vypadnu.Doma to sice máme docela hezky zařízený a tak ale to zbylo po tátovy..Jedna chyba byla v tom že si tam Matka vodila...chlapy? Zákazníky.
A teď k mojí holce jmenuje se Kate(Pro kámošku xD..máš to tu Kejto xD), má dva bratry Gerarda & Mikeyho(Pardon že sem jim tam udělala sestru:D)
S Mikeym jsem vycházel dobře teda vlastně byl to můj nejlepší kámoš ale Gerard..ten ani o tom nemluvím asi mě nenáviděl nebo nevím, pokaždý když jsem přišel k nim přišel díval se na mě divně, hnusně a nenávistivě...nevěděl jsem proč..doteď nevím.
Kate je užasná, nádherná a milá...ale popravdě chodíme spolu už skoro 2 roky...ze začátku byla sranda ale potom? Všechno se to začlo zvrtávat něco mi chybělo...byl jsem šťasnej jen tak nikdo nemá tak krásnou holku jako já miluju jí teda nevim...ale prostě tu něco chybělo, né v našem vztahu ale mě to chybělo.
Kate si zalouší mít nikoho jinýho než nějakýho ulízanýho blbečka co umí pořádně jen na kytaru...
Zavybroval mi mobil...celkem jsem se lekl..kdo to?'Ahoj lasko prijd k nam..miluju te K.' chvíly jsem na tu zpávu koukal...
***
"Ahoj miláčku," vřískla Kate ve dveřích a už mě mačkala a líbala na krku obejmul jsem jí..
"Ahoj.."A dal jí pusu na Nosík měla ho tak krásnej..špičatej(Jako Gerardek no co podoba musí bejt!:D)
Chytla mě za ruku a vedla do obejváku "Kde sou kluci?"Zeptal jsem se a ta už mě posadila na sedačku, sedla si mi na klín a začla líbat na krku..."Nevim..asi v hospodě" Vzdychla a dál líbala ...Chytl jsem jí kolem pasu a začal líbat, byla sladká...Pomalu mi vyslíkala triko..(fůrt na mě seděla...xD Promin Kate ...taká Nymfa xD)
No aby jsem nebyl pozadu jsem jí začal ošmatávat na zadku a rukama přejížděl nahoru ...
Vyslíkl jsem jí triko též ..líbl jsem jí na krk a smiřoval k ňadrům?(omG xDD )
Práskly dveře..."Sem doma," zařval klučičí hlas...Dopr...zase další kazišuk?Dělá si ze mě srandu?..
Kate si v rychlosti oblíkla triko a mě ho nandavala taky(Ej xDD)
Furt na mě seděla neopovážila se nějak zvednout nebo nic:D...
"Kdo přišel?" šeptl jsem jí do ucha.."Klid..brácha..teda Gee," konečně! Slezla ze mě..a sedla vedle mě...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama