Videa, názory)

9. června 2012 v 4:08 |  All
Omlouvám se, ale teď jsem na blog neměla tolik čas.:( To víte, škola, kamarádi a zase škola. Fůrt v tom stejnym kole. Navíc teď jsem hodně nebyla na internetu, což asi nebudu >ještě. Ale tak nevadí. a dík za pochopení když tak.:)

"Tak tohle video miluju, miluju v tom tu Jayyovu rozlobenou tvář. Uhá ten jeho xichtík. No a Dahvie, takový zlobr. Grrr! Viď Dahvie, na ty sviňuchy jedny! Ale myslim že je Dahvie dřív oprzdí než zabije.:D"
"To je taková ta smutnější várka:'(. Při týhle písničce se vždycky musim koukat na tu Jayyova zraňenou tvář. Myslim že tu písničku vážně prožíval, prožívá. No a ten Dahvie, ten se mi tam zdá takovej jemnej, zranitelnej. Tahle písnička se jim moc povedla(ostatně, jako všechny)
a to video taky."
"Ták a tady začíná řada Dahvieho umrtí. Jayy je tam hrozně sexy, jak se vždycky ušklíbne vrau z toho vždycky teču. Asi chcípnu z toho návalu slin co se do mě vždycky nahrnou když ho vidím nebo když mluví, zpívá, kašle..*_*. A Dahvie, hmmm nemusel tak przdit takovou cuchtu. Hnusná je, no...radši no comment na tohle."
"Dahvie už je zase dead chudák. No názor na Jayye jako vždycky nehorázně sexy. V tomhle novym videjku tam maj dvě cuchty paruky. To jsou na tom s vlasama tak špatně ? chudinky. No a názor na Dahvieho, chudák už zase umřel... to ho zabila ta cuhta v paruce dva ne? Kráva blbá. A názor na video celkově, opravdu dobře udělaný líbí se mi tam ten sníh. A mmnty? Nejlepší je jak má Jayy to sako a ten klobouk asi se začnu oblíkat jako on. Nebo jak Dahvoš oblizoval ten meč. Ale já bych to bejt nim nedělala co kdyby si uřízl jazyk? To už by nemohl vykonávat tu ehm povinnou činost večer před spaním Jayyovy. (víte co myslím, ne?) A potom je dobrá scéna jak tam na Už Dead Dahvošovy řádí a brečí ten Jayy:'()
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama